Najpopularniejsze serwisy streamingowe/VOD – czy znasz je wszystkie?

Serwisy streamingowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. To dostęp do najlepszych seriali i filmów w dowolnym momencie i czasie.

W okresie jesienno – zimowym zauważa się wzrost korzystania z tego typu udogodnień. Wśród popularnych serwisów streamingowych w Polsce wymienić można Netflix, Polsat Box, Player czy Disney Plus. Wszystkie one mają swoich zwolenników.

Dlaczego warto korzystać z VOD? 

Warto wybrać chociaż jeden z popularnych serwisów streamingowych, by przekonać się, że to rozrywka w najczystszej postaci.

Można skorzystać z okresu próbnego, by zobaczyć , jak funkcjonuje na przykład Prime Video czy Netflix. Filmy i seriale pogrupowane są według kategorii. Można również skorzystać z podpowiedzi, co warto obejrzeć i jakie produkcje cieszą się największym uznaniem widzów na całym świecie. To również możliwość oglądania filmów w dowolnym miejscu i czasie.

Najpopularniejsze VOD – Netflix

Netflix to nadal najpopularniejsza platforma streamingowa w naszym kraju. Zbiór nowych filmów, seriali i dokumentów ciągle się rozrasta. Możemy wybrać filmy przygodowe, romanse, thillery czy bajki dla najmłodszych. Coraz więcej polskich produkcji ma swoją premierę na Netflixie, choćby serial „Gry rodzinne” z plejadą najlepszych polskich aktorów czy film „Broad Peak”.

5 października zadebiutuje długo wyczekiwany serial ” Wielka woda” o powodzi we Wrocławiu w 1997 roku czy „Gang zielonej rękawiczki” opowiadający perypetie trzech kobiet, którym wiek nie przeszkadza w niczym. Jesień zapowiada się imponująco na platformie Netflix.

Warto zainwestować w popularne platformy streamingowe, by cieszyć się dostępem do najnowszych produkcji z kraju i ze świata. To rozwiązanie niedrogie i atrakcyjne dla każdego, niezależnie od wieku.