itv poleca

newsy

 •  Tuż przed świąteczną gorączką abonenci platformy NC+ zyskają możliwość oglądania kanału muzyczno-rozrywkowego ITV. Do oferty NC+ dołączyła Telewizja ITV i jest dostępna na pozycji nr 226 dla wszystkich abonentów platformy. Telewizja ITV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Jest pierwszą stacją interaktywną w Polsce. Możliwość czatowania na antenie to aspekt, który wyróżniał kanał przez długie ... więcej »
 • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »

Jazda po klipach z iTV

 •  "Jazda po klipach z iTV" Program muzyczny w którym w rolę prowadzącego wciela się gwiazda muzyki disco polo. Opowiada ona o kilku wybranych przez siebie teledyskach - prezentuje własne klipy oraz produkcje innych wykonawców. Nasz gwiazda wybiera takie utwory, które ... więcej »

  Emisja:

  PONIEDZIAŁEK 16:05

  WTOREK 12:30

  CZWARTEK 14:30

  PIĄTEK 11:45

  SOBOTA 14:00

  NIEDZIELA 18:05