itv poleca

newsy

 •  Tuż przed świąteczną gorączką abonenci platformy NC+ zyskają możliwość oglądania kanału muzyczno-rozrywkowego ITV. Do oferty NC+ dołączyła Telewizja ITV i jest dostępna na pozycji nr 226 dla wszystkich abonentów platformy. Telewizja ITV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Jest pierwszą stacją interaktywną w Polsce. Możliwość czatowania na antenie to aspekt, który wyróżniał kanał przez długie ... więcej »
 • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »

Śpiewaj z iTV

 •     Lubicie bawić się przy najlepszych hitach i podśpiewywać refreny ulubionych piosenek? Śpiewajcie z iTV - w każdą niedzielę premierowe karaoke przy którym możecie się bawić całą rodziną! Tego nie możecie przegapić! więcej »

   

  Premiera: NIEDZIELA 13:15

  Powtórki:

  PONIEDZIAŁEK 18:15

  WTOREK 15:45

  ŚRODA 13:40 

  CZWARTEK 13:00

  PIĄTEK 16:10

  SOBOTA 15:00