itv poleca

newsy

  • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »
  •  Nasza prezenterka Ola Ciupa, reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Ola towarzyszyła Cleo i Donatanowi. Na scenie zajmowała się robieniem prania, ale robiła to w stak spektaktularny sposób, że jest o niej od kilku dni bardzo głośno. Polska ostatecznie zajęła 5 miejsce w głosowaniu telewizdzów i 14 po zsumowaniu głosów ... więcej »

Disco Tour

  • Nasz program to relacje z najlepszych imprez w klimacie disco polo/dance! Odwiedzamy najpopularniejsze kluby i imprezy w Polsce. Zabieramy Was w podróż pełną dobrej muzyki i świetnej zabawy. Jesteście ciekawi jak wyglądają imprezy w innych miastach? Koniecznie oglądajcie Disco Tour ... więcej »

    Prowadzący: Olga Olesek

    Premiera: NIEDZIELA 18:15

    Powtórki:  WTOREK 19:35, CZWARTEK 16:35, PIĄTEK 15:45, SOBOTA 16:05