itv poleca

newsy

  •  Tuż przed świąteczną gorączką abonenci platformy NC+ zyskają możliwość oglądania kanału muzyczno-rozrywkowego ITV. Do oferty NC+ dołączyła Telewizja ITV i jest dostępna na pozycji nr 226 dla wszystkich abonentów platformy. Telewizja ITV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Jest pierwszą stacją interaktywną w Polsce. Możliwość czatowania na antenie to aspekt, który wyróżniał kanał przez długie ... więcej »
  • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »

Disco Tour

  • Nasz program to relacje z najlepszych imprez w klimacie disco polo/dance! Odwiedzamy najpopularniejsze kluby i imprezy w Polsce. Zabieramy Was w podróż pełną dobrej muzyki i świetnej zabawy. Jesteście ciekawi jak wyglądają imprezy w innych miastach? Koniecznie oglądajcie Disco Tour ... więcej »

    Prowadzący: Karolina Motylewska

    Premiera: Poniedziałek 18:00

    Powtórki: wtorek, czwartek, piątek, sobota 18:00