itv poleca

newsy

  • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »
  •  Nasza prezenterka Ola Ciupa, reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Ola towarzyszyła Cleo i Donatanowi. Na scenie zajmowała się robieniem prania, ale robiła to w stak spektaktularny sposób, że jest o niej od kilku dni bardzo głośno. Polska ostatecznie zajęła 5 miejsce w głosowaniu telewizdzów i 14 po zsumowaniu głosów ... więcej »

Muzyczna Strefa

  • Muzyka przy której bawi się cała Polska! Codziennie w Muzycznej Strefie najlepsze, najpopularniejsze teledyski polskich gwiazd! Wasi idole w każdym programie opowiadają o swojej muzyce, o swoich planach i marzeniach oraz zdradzają, czego możecie oczekiwać w ich najnowszych płytach! Muzyczna ... więcej »

     Prezenterzy: Maciej Gnatowski, Dorota Michałowska, Klaudia Wiśniowska

    Premiera: SOBOTA 18:00

    Facebook:www.facebook.com/muzycznastrefaitv