itv poleca

newsy

 • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »
 •  Nasza prezenterka Ola Ciupa, reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Ola towarzyszyła Cleo i Donatanowi. Na scenie zajmowała się robieniem prania, ale robiła to w stak spektaktularny sposób, że jest o niej od kilku dni bardzo głośno. Polska ostatecznie zajęła 5 miejsce w głosowaniu telewizdzów i 14 po zsumowaniu głosów ... więcej »

Discostacja

 •   Discostacja zmienia godzinę emisji!!  Od 5 maja DISCOSTACJA pojawia się codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 (powtórki -następnego dnia o godzinie 11:00). Program będzie miał również lekko zmodyfikowaną formułę: widzowie dowiedzą się, na jakie imprezy warto się wybrać, która ... więcej »

  Prowadzący: , Ola Ciupa, Sandra Yo Majka, Olek Sikora

  Program CODZIENNIE o 16.00

  Powtórki: CODZIENNIE 11:00

  Facebook: www.facebook.com/iTVDiscostacja