itv poleca

newsy

 • Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić wszystkich fanów disco, dance oraz dico polo na huczne swiętowanie 11 urodzin Telewizji iTV !!! Spotykamy się już 19 czerwca w Warszawie w klubie Explosion Specjalnie dla Was wystąpią: Kamaliya, MAXX DANCE  oraz: Kalimero, Next, Respect, Rafta, Anastazja. Po koncertach bawić nas będą : DJ YOOSHI i DJ FRAGLES. Zorganizujcie sobie ciekawą ... więcej »
 •  Nasza prezenterka Ola Ciupa, reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Ola towarzyszyła Cleo i Donatanowi. Na scenie zajmowała się robieniem prania, ale robiła to w stak spektaktularny sposób, że jest o niej od kilku dni bardzo głośno. Polska ostatecznie zajęła 5 miejsce w głosowaniu telewizdzów i 14 po zsumowaniu głosów ... więcej »

Ezo TV

 •   Jaka czeka nas przyszłość? Co nas czeka w miłości? Czy będziemy bogaci? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź tylko w Ezo TV. Spotkanie „na żywo” z najlepszymi wróżkami w Polsce jest możliwe tylko w telewizji ITV. Pasmo ... więcej »


  Witaj!

  EZO TV od dziesięciu lat wyciąga do Ciebie pomocną dłoń. Przez te 10 lat otrzymaliśmy kilkaset tysięcy pytań, pomogliśmy setkom tysięcy ludzi rozwiązać ich poważne, jak i te wydawałoby się proste problemy.

  Pomagamy, uczymy, doradzamy, pocieszamy, wskazujemy właściwą drogę. Tylko u nas masz szansę na konsultację na żywo z najlepszymi wróżkami w Polsce.

  Powierz właśnie nam swój problem, ponieważ jesteśmy merytorycznie najlepsi!

  Obecnie programy EZOTV dostępne są w godzinach 20:00 - 23:45.